نمایشگاه گردشگری در ایستگاه شانزدهم

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تاریخ ۱۸ الی ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۱ در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. نمایشگاهی متفاوت و در راستای توسعه فرهنگ و زیرساخت های گردشگری شهری و مناطق مختلف ایران که این بار شانزدهمین دوره خود را فارغ از محدودیت های کرونایی تجربه خواهد کرد.

این رویداد هر ساله با هدف تجمیع ظرفیت های موثر صنعت گردشگری و به منظور استفاده بهینه از منابع موجود و همچنین ایجاد زمینه های لازم جهت حضور فعال بخش خصوصی به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان توسعه این صنعت برگزار می گردد.

با توجه به بررسی و کارشناسی آسیب های ناشی از پاندمی ویروس کووید ۱۹ در سراسر دنیا و تاثیر مستقیم آن بر ایجاد رکود در صنعت گردشگری ، در نظر است ” شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری صنایع وابسته” را از تاریخ ۱۸ الی ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور کلیه فعالان این صنعت، مطابق با استانداردهای روز دنیا و پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا برگزار نماید.

در این رویداد( نمایشگاه گردشگری ) گروه های کالایی متعددی با رویکردها و اهداف متفاوت حضور خواهند داشت که هتل ها و دهکده های توریستی، خدمات گردشگری الکترونیک،گردشگری ورزشی، موسسات بیمه، شرکت های سرمایه گذاری در حوزه پروژه های شهری و توریستی و گردشگری سلامت از جمله مهمترین رویکردهای این رویداد هستند.

در این نمایشگاه گردشگری که استان های مختلف ایران با برپایی غرفه هایی مطابق با فرهنگ و آداب و رسوم خود در آن حضوری موثر دارند، استان هرمزگان نیز با ارائه توانمندی ها و ارائه راهکارهای متنوع جذب گردشگر و نیز ارائه برنامه های مدون در مسیر جذب سرمایه برای رشد و توسعه ظرفیت های این استان حضوری پررنگ خواهد داشت.

بیشتر بخوانیم
بازدید از نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =

اسکرول به بالا